Taneční Retro Aerobikování

s hudbou 60.-90.let

Odemkni si přístup k AKTUÁLNÍ ZVÝHODNĚNÉ nabídce členství v ROZŠÍŘENÉM online klubu.

21 denní výzvy a programy

i jednotlivé video-lekce

 • 21 TRA choreografií
 • Formování ladných křivek
 • Spalovací TRA intervaly
 • Oldies TRA hodinovky
 • Aby záda nebolela a bříško neviselo
 • Hravě zdravě s TRA
 • Taneční náladovky TRA
 • Jednotlivé lekce
  řazené podle stylu, úrovně, času
 • 21 denní výzva Zábavné hubnutí

NEBUDEŠ CHTÍT SEDĚT NA GAUČI ani v létě 😉

PŘIHLAS SE O SVOJÍ SPECIÁLNÍ VÝHODU ZDE

↓     ↓     ↓

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s jejich zpracováním podle zásad ochrany osobních údajů dle evropské legislativy. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit tlačítkem "Odhlásit se" v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů zde.

Posuď sám/a,

jestli TO FUNGUJE:

Moje proměna po mém vyhoření (burnout)

2017 a teď 2021

Zkušenosti klientů

Dušana Pramuková

Monika Tomová

Ľubica Argalášová

Romana Kalinová

Ani nevím co jsem si chtěla splnit. Byla to zvědavost, jestli opravdu vydržím dýl jak čtrnáct dní. Chci se hýbat. Při cvičení je dobré, že se pokaždé vrátím zpátky, kdy mi bylo krásných osmnáct let. Můžu tancovat, odreagovat se, být šťastná, smát se. A tohle všechno si plním s každým cvičením. Noví přátelé, se kterými se dokážeme vyhecovat na maximum. Výzva mi pomohla uvědomit si, že když něco opravdu hodně chci, tak to také můžu dokázat. Pomahá mi dělat si legraci, smát se a být šťastná. Doporučila bych jí všem, co si mě postesknou, že jsou bez nálady a pořád unavený. Že už je nic nebaví. A proč? Protože tady přijdou na jiné myšlenky a najdou nové přátele, s kterými si můžou vyměňovat názory o všem možném. A cvičením si zpevní postavu a vrátí se do svého mládí.
Lenka Michalcová
S tanečním retro aerobikováním jsem se chtěla rozhýbat a získat energii. Těším se na každodenní pohyb, na muziku, na taneční prvky. Doporučila bych cvičení všem, kdo rádi cvičí, no protože nyní není možnost cvičit jinde než doma.
Lenka Rojíčková
Chcela som sa pravidelne hýbať a nevyhovárať sa na to, že je to nuda cvičiť sama. Každý večer ma cvičenie dobije energiou a pozitívnou náladou. Odporučila by som ju všetkým aby sa hýbali a boli pri tom veselí.
Alena Žugecová
Chcela som si upevniť návyk cvičiť každý pracovný deň. Kilečko dole by potešilo. Keď cvičím, cítim sa lepšie, som veselšia, mám dobrý pocit z toho, že sa hýbem. Som Ti nesmierne vďačná za vedenie, za Tvoj pozitivizmus, úsmev a dobrú náladu, za osobný prístup k cvičiacim. Je milé, osloviť nás po mene, odpísať nám na Messenger, dať nám like. Odporúčala by som kolegyniam, kamarátkam. Je to výborné spojenie cvičiť a tancovať na hudbu, ktorá ťa nenechá len tak sedieť na stoličke.
Zuzka Greňová
Výzvou jsem si chtěla splnit to, že zvládnu něco nového. Že svou teorii - doma cvičit mě nebaví - překonám. Chtěla jsem posílit svaly, začít znovu cvičit! Výzva mi ukázala, že nové věci můžu začít dělat vždy. Cvičím pravidelně a cítím se velmi dobře. A konstatuji, že mi opadává sádlo na bocích. Doporučila bych ji každému, protože Jany profesionalita je zárukou úspěchu. Šířím ideu cvičení kolem sebe.
Zuzana Copová

PŘIHLAS SE O SVOJÍ SPECIÁLNÍ VÝHODU ZDE

↓     ↓     ↓

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s jejich zpracováním podle zásad ochrany osobních údajů dle evropské legislativy. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit tlačítkem "Odhlásit se" v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů zde.