OBJEDNÁVÁM

v jarní AKCI

"DO KONDICE BEZ VÝMLUV"

VSTUPY

na všechny pondělní tréninky Jany

 

v KC Střelnice Turnov

 

v období od 2.3. do 25.5.2020


za jednorázovou cenu 840 Kč

  • CO:
    Můžete využít celkem 24 INTERVALOVÝCH tréninků: 12x TANEČNÍ AEROBIK a 12x FUNKČNÍ KRUHÁČ.
  • KDY:
    Každé PONDĚLÍ v období BŘEZEN-DUBEN-KVĚTEN 2020 si libovolně rezervujete tréninky v rezervačním systému: od 17:45 hodin taneční aerobik a od 18:45 hodin funkční kruháč.
  • KDE:
    Cvičíme v zrcadlovém sále KC Střelnice, Markova 311, 511 01 Turnov.

Jmenuji se

Jana Budínová

Jsem wellbeing koučka a trenérka, zakladatelka WellBeing Academy.

Před lety mě syndrom vyhoření doslova donutil se začít intenzivně vzdělávat v oblasti celkového zdraví a pohody. Dnes se toto téma stalo mou celoživotní vášní.

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ

Jana je nejen výjimečný člověk, ale i kouč. Pokaždé, když se na ní obrátím s nějakým problémem, dokáže ze mě dostat to nejlepší, co ve mně je, navést mě na možné cesty a uvědomit si ta nejlepší řešení. I když jsem člověk, který se cítí být v osobní pohodě, stává se, že se občas zaseknu a potřebuji popostrčit, srovnat si myšlenky a nápady, uvědomit si svoje hodnoty a priority. Proto považuji za důležité vědět, že i člověk, který se cítí být v pohodě, občas svého kouče potřebuje, aby si uvědomil všechen ten skrytý potenciál, který v sobě má a dokázal ho naplno využít ve svůj prospěch. Díky Jani.
Marcela Krejcarovávztahový poradce a kouč pro rozvoj sebevědomé osobnosti
S Janou jsem se setkala na semináři PZE a intuitivně jsem si sedla vedle ní, cítila jsem Slunce😊. Začala vyprávět, co vše dělá pro lidi a čím si prošla. Rozhodla jsem se s ní spolupracovat a absolvovat její koučink v rámci celostního restartu😊mého podnikání a mého života. Jana je velice empatická žena, která vás neposuzuje a nehodnotí a otázkami si dojdete k tomu, co vám prospívá a jak být v pohodě. Jsem ráda, že jsem jí potkala.
Iveta Šťastnázakladatelka projektu Znovu začínat